Tagged: medyum ahsen kallavi

Büyü Nedir?

Büyü, metafiziksel yaratıkları tanıma sanatıdır. Büyü yapan medyumlar ve asistanları olarak adlandırılan metafiziksel uzmanlar tarafından yapılmalı ve bozulmalıdır. Her şey gibi, büyü yapmak için de bir zaman vardır. Büyü genellikle geceleri yapılır. Ancak, metafiziksel yaratıklarla tam olarak işbirliği yapan medyumlar için saat önemli olmayabilir. Bu arada, bir de büyünün türüne bağlı olarak zaman ayarlanır. Keşif, ayrılma ve düşman yaratma büyüleri, yeni ayın on beşinci gününden itibaren yapılır. Peki büyü yapmak günah mı? Dinimizde büyünün lanetlendiği bilinmektedir.

En Yaygın Büyü Nedir?

Birçok büyü türü vardır. Şu anda, büyü yapan hocalar manevi bir tedavi uygular gibi bilgilerini kullanarak size yardımcı olurlar. Genel olarak, büyü fikrinin toplumun çoğunda kabul gördüğünü bilmekteyiz. Büyü yapılmış olan bir kişinin, birçok farklı durum sergilediğini görmekteyiz. Bir anda ruh halinde değişimler olabilir. Bu değişiklikler hareketlerinde ve alışkanlıklarında görülürse ve şüpheli bir durum varsa, büyü yapılmış olma olasılığı vardır. Büyülü insanlarda sık görülen belirtiler şu şekildedir:

  • Zihinsel değişimler ve fiili eylemlerin bir sonucu olarak, kendini tanıyamaz hale gelir.
  • Çok korkunç hayalleri vardır.
  • Kedi ve köpek gibi hayvanlar sıklıkla bir rüyada görülebilir.
  • Geceleri kalp veya akciğer hastalıkları bulunmamasına rağmen göğüste ağrı ve hızlı solunum şikayeti vardır.
  • Aşırı yorgunluk görülür.
  • Anksiyete, uyuşukluk ve tembellik görülür.
  • İzlendiği hissi vardır, gölgesi onu takip ediyormuş gibi gelir.
  • Yalnız kalmaktan korkmaya başlayabilir ya da tam tersi hep yalnız kalmak isteyebilir.

Bir psikolojik bozukluğu olan kişilerde de yukarıdaki belirtiler normaldir. Büyü aynı zamanda benzer etkilere de neden olur ve yaşam kalitesini bozar. Bunun için önce bir psikoloğa gitmek faydalı olabilir.

Sitemizi ziyaret eden kişilerin yazmış olduğu yorumları ve önerileri okumak için tıklayınız!

error: