Tagged: medyum zeynalov

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır?, Büyü yapma şekilleri nelerdir?, Kimler büyü yapabilir?, Kendim büyü yapabilir miyim?, Büyü yapmak ücretli mi? gibi sorularla oldukça fazla karşılaşıyoruz. Bu makalemizi, “Büyü nasıl yapılır?” sorusunun cevabına ayırdık. Sizlere bir büyünün nasıl yapıldığını ve kaç farklı çeşidinin olduğunu detaylarıyla anlatacağız.

Öncelikle bir büyüyü yapabilmek için bazı niteliklere sahip olmak gerekir. Birinci nitelik alınması gereken bir takım eğitimlerdir. Eğer eğitiminiz olmadan bir büyü yapmaya çalışırsanız kendinizi dahi büyük sıkıntıların içine sokabilirsiniz. Büyü yapmak çok büyük dikkat ve hassasiyet gerektirir. İkinci nitelik ise sahip olduğunuz tecrübedir. Bir büyü işlemini tecrübesiz bir insanın yapması sıkıntılar yaratabilir. Daha önce bir uzmanın yanında tecrübe kazanmış olması oldukça önemlidir. Son nitelik ise olağanüstü bir takım becerilere sahip olmaktır. Bu özelliğe ilk iki nitelik gibi sonradan sahip olamazsınız. Doğuştan gelen bir özelliktir. Bu beceriye sahip bir kimse istediği büyüyü, istediği etkiyle gerçekleştirebilir.

Peki büyü yapmak için neler kullanılır? Bu oldukça değişken bir etmendir. Bölgesel ve dinsel farlılıklar gösterir. Hristiyanların yaptığı büyülerde; mum, su, oyuncak gibi objeler kullanılırken, Müslümanların yaptığı büyülerde; muska, kaşık, bez parçaları, kişiye ait bir ürün gibi objeler kullanılır. Yahudilerde ise saç, tırnak gibi kişiye ait parçalar kullanılır.

Kendimiz büyü yapabilir miyiz? sorusu en önemli sorulardan biridir. Yukarıda kimlerin, hangi niteliklerle büyü yapabileceğinden bahsettik. Sıradan bir insan büyü yapabilir mi? Evet yapabilir. Ancak büyük tehlikelerle karşı karşıya kalınabilir. Her büyünün objelerinin hazırlanmasından sonra okunması gereken olağanüstü ve spiritüel sözler vardır.

Sözlerin doğru okunmaması durumunda büyü amacına ulaşamaz. Daha da kötüsü ters etkiler yapabilir ve büyü yapan kişiye zararlar verebilir. Yapan kişi büyü bozmayı da bilmiyorsa bu etkiden kurtulması için profesyonel bir destek alması gerekir. Bu nedenle büyü işleminin profesyonel birinin yardımıyla yapılması gerekir.

Sitemizi ziyaret eden kişilerin yazmış olduğu yorumları ve önerileri okumak için tıklayınız!

error: